Toote lisamine Ostukorvi
Veebipoes on tooted jagatud alamkategooriad (nt „Kehakoorijad“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma.

Ostutehingu vormistamine
Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „KASSASSE“.

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust, hinda ja transpordi kulu.

Maksta saab ainult ülekandega.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile.

Tellimuse eest tasumine
Tellimuse eest saate tasuda vaid makse ülekande abil.

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist JANA KARIMOVA LUXURIES FIE arveldusarvele.

Kauba kohale toimetamine
Kaubale kehtib tasuline transport lähimasse Omniva pakiautomaati – keskmine tarne aeg 3-6 päeva. Tasuta transport kehtib siis, kui valite – tulen ise järgi. Kuna osa kaubast vajab pikemat aega valmis tegemisele võib kaup saabuda kuni 6 päeva jooksul.

Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

JANA KARIMOVA LUXURIES FIE vastutab veebipoes goddessluxuries.eu müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

JANA KARIMOVA LUXURIES FIE on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie poole goddess.luxuries@gmail.com, koos leiame lahenduse!

Konfidentsiaalsus
JANA KARIMOVA LUXURIES FIE ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist goddessluxuries.eu andmebaasist.

Kontakt
Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust kontaktidel +372 58141965 või goddess.luxuries@gmail.com. Kirjadele vastame 24 h jooksul.