1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood goddessluxuries.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe goddessluxuries.eu pangakontole.

3) Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood goddessluxuries.eu ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood goddessluxuries.eu ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Tarneviis – Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Omniva pakiautomaati. Keskmine tarne aeg 3-6 päeva, kui toote kirjelduses pole teisiti öeldud. Vastavalt võlaõigusseadusele on tarneaeg kuni 30 päeva ja sealt edasi on ostjal õigus lepingust taganeda, kui ei ole sõnaselgelt nõustunud pikema tarneajaga.